انتقال صفحات ۴۰۴ سایت به لینک دلخواه !

مسیر شما در سایت :

دولوپرس پرو آموزش های رایگان انتقال صفحات ۴۰۴ سایت به لینک دلخواه !

سلام به همه ی دوستان ، خیلی وقت ها پیش خواهد آمد که بعد از مدت ها لینکی از روی سایتتان حذف شود یا کلا به هر دلیلی دیگر یک مطلب لینکش روی سایتتان تغییر کرده باشد یا دیگر وجود نداشته باشد ، خب مسلم است در این زمان صفحه ی ۴۰۴ سایت شما می تواند کمک بزرگی به کاربر کند و پیغامی در رابطه با اینکه لینک مورد نظر وجود ندارد به وی نمایش دهد ، خب ما در این مطلب آموزش تصمیم داریم تا کدی خدمتتون معرفی کنیم که توسط آن بتوانید کاربرانی را که به صفحه ۴۰۴ وبسایتتان برخورد می کنند را به هر لینکی که دوست داشته باشید ( بعنوان مثال صفحه نخت سایتتان و یا … ) هدایت کنید !

بسیار خب باز هم طبق معمول یک کد داریم که در زیر اون رو مشاهده می کنید ، که جهت استفاده از این کد تنها کافیست فایل  404   قالب سایت خودتون رو باز کنید و این کد را به  انتهای اون اضافه کنید !

<?php
header(“HTTP/1.1 301 Moved Permanently”);
header(“Location: “.get_bloginfo(‘url’));
exit();
?>

کار تمام شد ؟! خیر ، تازه به بخش اصلی ماجرا رسیدیم ، الان زمان اون رسیده که در خط سوم از کد بالا به جای عبارت url هر آدرسی که در نظر داریم قرار بدیم تا کاربرانی که با صفحه ی ارور ۴۰۴ سایت برخورد میکنند بصورت اتومات به صفحه ای که مد نظر گرفتید و آدرس آن را وارد میکنید منتقل شوند .

خب الان دیگه تموم شد !

اما نوبت به توجه همیشگی میرسه ! : قبل از انجام هرکاری حتما از فایل مربوطه بکاپ گیری کنید تا در صورت نیاز از اون استفاده کنید .

حالا دیگه موفق و پیروز باشید .

 

 

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر می دهید!

اطلاع از
avatar
wpDiscuz