قالب وردپرس فروشگاهی همسایه فارسی neighborhood

مسیر شما در سایت :

دولوپرس پرو فروشگاه قالب وردپرس فروشگاهی همسایه فارسی neighborhood

قالب وردپرس فروشگاهی همسایه فارسی neighborhood

قالب فروشگاهی همسایه به صورت کاملا حرفه ای کد نویسی شده و کاملا با ووکامرس یک پارچه می باشد و به حدی قدرتمند است که افزونه ووکامرس را به راحتی ساپورت و در نهایت یک فروشگاه زیبا را برای شما کاربران گرامی ایجاد می کند.این پوسته علاوه بر فروشگاه بخشهای دیگری مانند وبلاگ ، نمونه کارها و همچنین گالری را هم در کنار خود دارد و این خود یک خصوصیت بسیار ارزنده بشمار می رود.


قالب وردپرس فروشگاهی neighborhood ( همسایه) دارای برگه ساز حرفه ای

وجود برگه ساز حرفه ای در قالب های وردپرسی از نکات بارز می باشد که برخی از قالب های از این امر محروم هستند و مجبور به نصب افزونه های برگه ساز مانند افزونه ویژوال کامپوزر می باشند که خود داری یک بحث مفصل است اما قالب فروشگاهی neighborhood از این نظر مشکلی ندارد و خود دارای امکان برگه ساز پیشرفته جهت ایجاد انواع طرح ها و چیدمان ها در قالب می باشد.
دارای استایل های زیبا هدر

در کمتر قالبی شاهد چنین امکان حرفه ای هستیم،این قالب فروشگاهی فارسی از این امکان برخوردار است و تمامی قسمت ها را در اختیار مدیریت قرار داده تا به صورت دلخواه آن را سفارشی سازی کنند تا یک سایت فروگاهی بی نظیر برای خود ایجاد و محصولات خود را به فروش برشانند.
دارای باکس جستجو حرفه ای برای محصولات سایت فروشگاهی

هر سایتی به نوعی نیاز مند یک باکس جستجوی اختصاصی برای محصولات می باشد که این پوسته فروشگاهی این امکان را هم داراست و نیار به هیچ کد و افزونه ای هم ندارد به راحتی قادر خواهید بود با نصب قالب این امکان را در اختیار کاربران جهت جستجوی محصول موردنظر و صرفه جویی در وقت مشتریان قرار دهید.البته این امکان را می توانید به صورت شخصی سازی برخی از دسته ها ورا فعال و بلعکس انجام دهید.
کاربرد و استفاده بسیار راحت از قالب neighborhood

در ابتدا هم از عرض کردیم که به گونه ای طراحی و کدنویسی شده و همچنین از سوی آپ تم فارسی سازی شده که تمامی اختیارات را به مدیریت سپرده تا به صورت دلخواه سفارشی سازی کنند و برخی از موارد را قادر هستید فعال و یا اگر دوست نداشته باشید غیر فعال کنید.
دارای بی نهایت رنگبندی زیبا

این قالب فروشگاهی وردپرس دارای پنل تنظیماتی حرفه ای می باشد و تنظیمات و رنگ بندی بی نهایت بخشهای مختلق قالب را در اختیار مدیریت قرار داده مواردی مانند: رنگ متن ها ، پس ضمینه ، عنواوین . قیمت ها
دارای قابلیت زوم کردن محصولات فروشگاه

وجود چنین امکانی در فروشگاه واقعا لازم است تا کاربران بتوانند محصول را در قالب بزرگ ببینند در بسیار از قالب ها باید از افزونه های ووکامرس استفاده شود تا بتوان امکان زوم محصولات را در فروشگاه اضافه کرد اما قالب وردپرس همسایه به صورت پیشفرض این امکان را داراست،میتوانید فعال و یا غیر فعال کنید.


پشتیبانیکامل از افزونه wpml چند زبانه کردن سایت

قالب neighborhood به صورت کامل با افزونه چند زبانه کردن سایت سازگار می باشد.با استفاده از این امکان و افزونه wpml قادر خواهید بود سایت را به هر زبانی که دوست دارید ایجاد کنید.
دارای سئو و بهینه سازی بسیار قوی و بالا

این پوسته فروشگاهی از نظر کد نویسی و طراحی بسیار اصولی می باشد و در قالب های html5,css3 کد نویسی آن انجام شده و سرعت سایت و فروشگاه را به بهترین نحو ممکن افزایش می دهد که از لحاظ سئو بسیا هائز اهمیت می باشد.
 قالب وردپرس فروشگاهی همسایه ۱

 

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر می دهید!

اطلاع از
avatar
wpDiscuz