قوانین خرید قالب (دولوپرس پرو)

مسیر شما در سایت :

دولوپرس پرو قوانین خرید قالب (دولوپرس پرو)

این سایت بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند و به سازمان یا گروه خاصی تعلق ندارد. قوانین در نظر گرفته شده برای سایت طبق مقررات جمهوری اسلامی ایران تعیین شده است و لذا بر اساس همین مقررات قابل تغییر می باشد.

از خدمات دولوپرس پرو امکان فروش قالب وردپرس استاندارد و کاملا بهینه که توسط گروه دولوپرس پرو  طراحی شده می باشد که مدیران سایتهای وردپرسی می توانند جهت خرید قالب وردپرس مورد نیازشان اقدام به سفارش نمایند، در بخش قوانین خرید قالب وردپرس مواردی ذکر شده تا کاربران بتوانند با خیال راحت نسبت به خرید قالب مورد نظرشان اقدام کنند.

قوانین خرید قالب وردپرس دولوپرس پرو

۱- خریدار حق فروش قالبهای طراحی شده توسط گروه دولوپرس پرو  به سایر افراد را ندارد.
۲- خریدار حق حذف کپی رایت گروه دولوپرس پرو که به صورت پیوند نوفالو در فوتر و با عنوان طراحی قالب وردپرس : دولوپرس پرو می باشد را ندارد.
۳- امکان ویرایش و شخصی سازی قالبهای فروخته شده توسط گروه دولوپرس پرو در قبال دریافت هزینه صورت میسر می باشد.مسئولیت هر گونه تغیر در کدها توسط خریدار بر عهده خریدار میباشد و دولوپرس پرو هیچ مسئولیتی در این قبال ندارد.
۴- نصب وردپرس به عهده خریدار می باشد اما گروه دولوپرس پرو در صورت تمایل مشتری خدمات نصب و راه اندازی وردپرس را در قبال دریافت هزینه انجام می دهد.
۵- هزینه نصب و راه اندازی وردپرس به صورت ایمن به همراه نصب و فعال سازی قالب خریداری شده از دولوپرس پرو  بار اول رایگان می باشد.
۶- گروه دولوپرس پرو متعهد می شود تمامی قالبهای فروخته شده توسط وب سایت دولوپرس پرو کاملا ایمن بوده و هیچ گونه باگ امنیتی نخواهند داشت.
۷- گروه دولوپرس پرو متعهد می شود قالبهای تجاری موجود در سایت developerspro.ir از نظر سئو و بهینه سازی ، کدنویسی استاندارد html5 ، معتبر بودن کدهای قالب در w3c و سرعت بارگذاری بهینه بوده و مشکلی نخواهند داشت.
۸-درگاه واسط دولوپرس پرو  وب سیستم زرین پال می باشد که تضمین کننده انتقال ایمن مبالغ می باشد.

نکته : اگر محصولی را خریداری کردید و محصول مورد نظر دارای مشکل بود با ما در ارتباط باشید تا مشکل موردنظر شما را رفع کنیم ، در صورت برطرف نکردن مشکل ما حاضریم تمام وجه پرداختی را بازگردانیم . دقت داشته باشید قبل از خرید محصول از دمو یا پیشنمایش محصول دیدن کنید و اگر طبق نظر شما بود خرید کنید ، زیرا در صورت خرید محصول وجه پرداختی باز نمیگردد فقط در صورت مشکل غیرقابل رفع وجه شما باز میگردد.


ممکن است قوانین در اینده مورد ویرایش و یا تغییر قرار گیرند.