کد نمایش دسته های بدون مطالب در سایت وردپرسی

مسیر شما در سایت :

دولوپرس پرو آموزش های رایگان کد نمایش دسته های بدون مطالب در سایت وردپرسی

امروز در سایت دولوپرس پرو با یک آموزش کاربردی و یک هک وردپرس در خدمت شما هستیم  در این آموزش به شما یاد خواهیم داد که چگونه دسته های بدون نوشته را در وردپرس خود نمایش دهیم.
همانطور که میدانید اگر دسته های وردپرس خود را فعال کنید تنها دسته هایی نمایش داده می شود که حاوی مطالب باشند و در دسته ها مطبی ارسال شده باشد ولی سایر دسته های خالی نمایش داده نمی شود و اگر می خواهید که این امکان را به وردپرس خود اضافه کنید با این آموزش وردپرس با ما همراه باشید.البته این نکته رو ذکر کنیم که اگر شما اول کار هستید و دسته های زیادی دارید و این کر باعث میشه کاربر به دسته های خالی زیادی برخورد کنه که ناخوشایند هست ولی اگر دسته بندی های شما کم می باشد و می خواهید بدون توجه به پیشنهاد قبلی دسته بندی ها را نمایش دهید این آموزش را دنبال کنید و با ما همراه باشید.

show-blog-categories_developerspro

 

برای فعال کردن این امکان در وردپرس باید به قسمت نمایش > ویرایشگر قالب خود بروید و در فایل Functions.php کد های زیر را قرار بدهید.

 add_filter( 'widget_categories_args', 'mrcode_force_empty_cats' );
function mrcode_force_empty_cats($cat_args) {
    $cat_args['hide_empty'] = 0;
    return $cat_args;
}

 

خب با این کد توانستیم دسته بندی های خالی وردپرس را در قسمت ابزارک سایت خودمان نمایش بدیم.
البته روش دیگری هم وجود دارد که ما پیشنهاد میکنیم از این روش استفاده کنید که قابلیت سفارشی سازی بیشتری نسبت به کد فوق را دارد.

 

 

 

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر می دهید!

اطلاع از
avatar
wpDiscuz