دولوپرس پرو دانلود بیر لرن ( آموزشگاه مجازی )

بیر لرن ( آموزشگاه مجازی )

تم بیر لرن برای سایت های آموزشگاه مجازی  می باشد . که فعالیت های سایتی خود را در راستای تولید فیلم های اموزشی  دنبال میکند .

بیر لرن قالب زیبا و حرفه ای برای وردپرس میباشد این قالب یکی از بهترین قالب های آموزش آنلاین می باشد  بیرلرن فوق العاده زیبا و قدرتمند است که در آن دوره ها ، درس ها ، آزمون ها ، سوالات به راحتی ساخته و مدیریت میشوند همچنین میتوانید دوره های آموزشی را به دو صورت فروشی و رایگان نیز ارائه کنید. به برخی از ویژگی های این قالب اشاره می کنیم.

 

demo

۱٫ صفحه ابتدایی وبسایت

در طراحی صفحه ابتدایی بیر لرن که مهمترین بخش سایت نیز هست سعی کردیم ساده ترین و کاربردی ترین امکانات رو در نظر بگیریم تا کاربر بی هیچ دردرسری و بدون نیاز به عبور از تبلیغات و … به مطالب سایت دسترسی پیدا کنه. در واقع سعی شد مطالب از نیمه بالای صفحه شروع بشوند که در اکثر وبسایت های ایرانی این قضه نفی شده است.

onne

۲٫ نیمه بالایی سایت

در نیمه بالایی بیر لرن شما امکاناتی چون ” ورود اعضا ، جستوجوی محصول  رو می بینید که سعی شده در عین سادگیش جذابیت خاص خودش رو برای مخاطب داشته باشه

inject-1

۳٫ ناحیه کاربری

یکی از مهمترین بخش های بیر لرن  همین بخش ” کاربری ” سایت می باشد که فعلا امکانات پایه نظیر ” داشبورد، آخرین مطالب ارسالی مدرسان، نظرات شما، ویرایش مشخصات، تنظیم آواتار، تغییر ایمیل و رمز عبور ” در نظر گرفته شده است . و  ” گفتگو با کاربران، ارسال مطلب توسط کاربر و … )  به آن افزوده شد ه است .

home-dsk-1

۴٫ نمای کلی

نمای کلی وبسایت بیر لرن  هم به شکل زیر می باشد.

birlearn-recovered-recovered

 

.

 

سایر محصولات که ما به شما پیشنهاد میدیم

ارسال نظر

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد