آب معدنی سیلوانا

    آب معدنی سیلوانا آب معدنی سیلوانا

آب معدنی سیلوانا

تمامی نمونه کارها متعلق به شرکت دولوپرس پرو می باشد و هر گونه ادعایی توسط طراحان دیگر را بی اساس می دانیم.

از طراحی سایت بیشتر بدانید

توضیحاتی در رابطه با وب سایت آب معدنی سیلوانا

آب نقش حیاتی در زندگی ما دارد. بیش از دو سوم بدن ما را آب تشکیل می دهد . آبی که ما می نوشیم در تمام سلول ها و ارگانهای بدن ما جریان پیدا می کند و تمام عملکرد های اساسی در بدن ما وابسته به وجود آبی است که می نوشیم . آب سموم بدن را دفع می کند، حرارت بدن ما را تنظیم می کند، مواد غذایی ارزشمند را به تمام بخش های بدن هدایت می کند و به سلامت و زیبایی پوست و موی ما کمک می کند. این مواد تنها بخشی از فواید آب برای بدن ماست . ما روزانه با نوشیدن آب سالم، حیات را به روح و جسممان هدیه می کنیم. آب معدنی سیلوانا از چشمه کان سپی واقع در ارتفاعات ۳۴۶۰ متری سلسله کوههای شمال غرب کشور و به دور از دسترس انسان سرچشمه گرفته و عاری از هر گونه آلودگی است. این چشمه در شهر سیلوانا واقع شده و به طور طبیعی توسط دستگاههای تمام اتوماتیک پرکن سیستم های ضدعفونی به طور همزمان استریل و در ظروف PET در حجم های لیوانی از ۱۵۰ الی ۳۰۰ سی سی و ۵۰۰ و ۱/۵ لیتری که قابل جمع شدن می باشند در محل کارخانه بسته بندی می گردد. آب چشمه آبی است گوارا و بدون طعم و نشاط آور و کمک شایانی در تامین کلسیم و املاح مورد نیاز بدن مینماید. آب معدنی سیلوانا دارای کیفیت بالا و نیز به سبب مدر بودن این دسته آبها در درمان بیماریهای مفصلی نقرس و هیپر ازوتمی و دفع سنگهای ادراری موثر میباشد. آب معدنی سیلوانا با دارا بودن PH ایده آل برای دستگاه گوارش – کبد پانکراس – سودمند می باشد و همچنین به سبب کمی مقدار سولفات و کلرور به عنوان آب مناسب برای اطفال شیرخوار تجویز می گردد. کارخانه آب معدنی سیلوانا مجهز به آزمایشگاههای میکروبیولوژیکی شیمیایی و فیزیکی برای نظارت مستمر در کلیه مراحل تولید بر کیفیت آب میباشد. آب معدنی سیلوانا راهبرد خود را برای حفظ سلامت و بهداشت مصرف کنندگان آب معدنی معطوف نموده و برای نیل به آن محصولات خود را در بسته بندی و بالاترین کیفیت با ترکیبات معدنی منحصربه فرد عرضه می دارد. آب معدنی سیلوانا مفتخر به دریافت واحد نمونه استاندارد سال ۱۳۹۴ و همچنین برند محبوب سال ۱۳۹۴ می باشد. مدیر عامل این مجموعه آقای عبدالرحیم رحیمی، با بیش از ۵۰ سال سابقه در صنعت تغذیه، شرکت سیلوانا را مدیریت می کنند. هدف ایشان توسعه و ارتقای سیلوانا تا دستیابی به رضایت کامل مصرف کنندگان می باشد.

 

یک از بزرگترین و جامع ترین و در حال حاضر فعالترین وب سایت های آب معدنی که در شرکت طراحی وب سایت دولوپرس پرو طراحی شده است, وب سایت آب معدنی سیلوانا میباشد. در طراحی و پیاده سازی این وب سایت از ظریف ترین تکنیک ها و بروزترین تکنیک های طراحی وب سایت بهره برده شده است تا در نهایت مسئول آموزش بتواند به راحتی مطالب را برای کاربران ارسال نماید.  در زمان طراحی آن هر آنچه که مدیر عامل آب معدنی سیلوانا خواسته اند را پیاده سازی و طراحی نموده یم.

آب معدنی سیلوانا با ویژگی های متفاوت برای به اشتراک گذاشتن مطالب خود با چندین طرح متفاوت و المان های مختلف برای آب معدنی میباشد . وبسایت آب معدنی سیلوانا علاوه بر نمایش مطالب با چندین طرح متفاوت دارای اسلایدر و نمایش متنی آخرین خبرات همراه آیکون های شبکه های اجتماعی میباشد تا تپتروگاز  را زیباتر کرده باشد.

آب معدنی سیلوانا

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر می دهید!

اطلاع از
avatar
wpDiscuz