برند پلاست

    برند پلاست برند پلاست برند پلاست

برند پلاست

تمامی نمونه کارها متعلق به شرکت دولوپرس پرو می باشد و هر گونه ادعایی توسط طراحان دیگر را بی اساس می دانیم.

از طراحی سایت بیشتر بدانید

توضیحاتی در رابطه با وب سایت برند پلاست

یک از بزرگترین و جامع ترین و در حال حاضر فعالترین وب سایت های سلفون که در شرکت طراحی وب سایت دولوپرس پرو طراحی شده است, وب سایت برند پلاست میباشد. در طراحی و پیاده سازی این وب سایت از ظریف ترین تکنیک ها و بروزترین تکنیک های طراحی وب سایت بهره برده شده است تا در نهایت مسئول آموزش بتواند به راحتی مطالب را برای کاربران ارسال نماید. در زمان طراحی آن هر آنچه که مدیر عامل برند پلاست خواسته اند را پیاده سازی و طراحی نموده یم.

کارخانه سلفون وحید در سال ۱۳۵۴ توسط مرحوم حاج صفر حبیبی راد تاسیس و هم اکنون با مدیریت آقای محمود حبیبی راد در حال فعالیت می باشد.محل کارخانه واقع در جاده قدیم قم ،خیرآباد و فروشگاه مرکزی مستقر در خیابان ۱۵ خرداد بازار نوروزخان می باشد.این مجموعه تولیدی با بهره گیری از نیروهای متخصص و جوان و با استفاده از انواع دستگاه های تولید سلفون ،نایلون و نایلکس ،چاپ ،برش ،دوخت اتومات در عرضه انواع محصولات پلی اتیلن وپلی پرو پیلن مشغول فعالیت می باشد و در این راستا تمام تلاش خود را جهت حفظ و صیانت از سابقه فعال خود در این عرصه می نماید.شعار کارخانه تولیدی سلفون وحید را خلاصه شده در سه کلمه کیفیت ، دقت و مسئولیت نهادیم تا با توکل بر خدا بتوانیم به عنوان تولید کننده ای فعال در به حرکت در آوردن چرخ های تولیدی میهن عزیزمان سهیم باشیم.

محصولات شرکت تولیدی سلفون وحید شامل :

تولید انواع کیسه های چندلایه  امحاء زباله عفونی به روش اتوکلاو ،هیدروکلاو و شیمیایی .

تولید نایلون ،سلفون و نایلکس از عرض ۴ سانت تا ۱۲۰ سانت .

تولید کیسه های سلفونی جهت انواع بسته بندی ها و روکشهای ضخیم و نازک بنا بر سفارش

تولید سلفون های شفاف جهت سفره ها رومیزی رستورانها و منازل در ابعاد مورد سفارش .

تولید انواع کیسه های زباله عادی ،دولایه ،پرفراژدار و بند دار در سایز و رنگهای گوناگون.

تولید سلفون یک لایه و دولایه و دوخت آن جهت کاست دار نمودن به صورت پاکتی .

کیسه های بغل دوخت لبه چسب دار و ته کاست.

برش انواع سلفون ،ترس بافون در عرضهای مختلف .

تولید نایلون تا عرض ۱۲۰سانت به صورت تک لایه و دولایه .

چاپ از یک رنگ تا شش رنگ بر روی ترسپافون ،سلفون و نایلون .

تولید انواع کیسه های چاپی در ابعاد مختلف.

این واحد تولیدی آماده پذیرش سفارشات خاص برای انواع محصولات سلفون نایلون و نایلکس چاپدار و بدون چاپ می باشد.

یک از بزرگترین و جامع ترین و در حال حاضر فعالترین وب سایت های سلفون که در شرکت طراحی وب سایت دولوپرس پرو طراحی شده است, وب سایت برند پلاست میباشد. در طراحی و پیاده سازی این وب سایت از ظریف ترین تکنیک ها و بروزترین تکنیک های طراحی وب سایت بهره برده شده است تا در نهایت مسئول آموزش بتواند به راحتی مطالب را برای کاربران ارسال نماید.  در زمان طراحی آن هر آنچه که مدیر عامل برند پلاست  خواسته اند را پیاده سازی و طراحی نموده یم.

برند پلاست  با ویژگی های متفاوت برای به اشتراک گذاشتن مطالب خود با چندین طرح متفاوت و المان های مختلف برای آب معدنی میباشد . وبسایت برند پلاست  علاوه بر نمایش مطالب با چندین طرح متفاوت دارای اسلایدر و نمایش متنی آخرین خبرات همراه آیکون های شبکه های اجتماعی میباشد تا برند پلاست را زیباتر کرده باشد.

از ویژه گی بارز آن میتوان به سه زبانه بودن آن اشاره کرد که به سه زبان فارسی ، انگلیسی ، عربی طراحی و پیاده سازی شده است .

برند پلاست

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر می دهید!

اطلاع از
avatar
wpDiscuz