فروشگاه کتاب

    فروشگاه کتاب فروشگاه کتاب فروشگاه کتاب

فروشگاه کتاب

تمامی نمونه کارها متعلق به شرکت دولوپرس پرو می باشد و هر گونه ادعایی توسط طراحان دیگر را بی اساس می دانیم.

از طراحی سایت بیشتر بدانید

توضیحاتی در رابطه با وب سایت فروشگاه کتاب

در طراحی صفحه ابتدایی قالب فیلم و سریال فروشگاه کتاب که مهمترین بخش سایت نیز هست سعی کردیم ساده ترین و کاربردی ترین امکانات رو در نظر بگیریم تا کاربر بی هیچ دردرسری و بدون نیاز به عبور از تبلیغات و … به مطالب سایت دسترسی پیدا کنه. در واقع سعی شد مطالب از نیمه بالای صفحه شروع بشوند که در اکثر وبسایت های ایرانی این قضه نفی شده است.

اطلاعات گوهر قرنی است که در آن زندگی می کنیم. از دیرباز اطلاعات نقش مهمی در زندگی بشری ایفا می نموده است. طوری که انسان‌های نخستین دانسته‌های خود را بر دیواره غارها ترسیم می نمودند. کتیبه‌های سنگی که در اکتشافات باستان شناسان یافت می شوند و بسیاری از شیوه‌هایی که گذشتگان در جمع آوری و نگهداری دانسته‌هایشان به کار می برند، گواه بر اهمیت این موضوع دارد. اکنون که ما به این اطلاعات بازمانده از پیشینیان مراجعه می کنیم، مطالب بسیاری پیرامون زندگی پیشینیان فرا می گیریم.

با توجه به نقش اطلاعات در گذشته و حال آنچه در قرن کنونی حائز اهمیت است حجم اطلاعات نگهداری شده و سرعت انتقال میباشد. در عصر الکترونیک بسیاری از فعالیت‌های انسان زیر سلطه کامپیوتر‌ها و ارتباطات از راه دور قرار میگیرد. آثار تکنولوژی کامپیوتری هم اکنون در زندگی جوامع بشر مشهود است. بهره گیری از کامپیوتر و ارتباطات از راه دور، سرانجام ارتباط الکترونیکی را جایگزین بهره برداری از چاپ بر کاغذ میکند. در فرآیند‌های اطلاعاتی نقش کتابخانه فراهم آوری و سازماندهی و نظارت بر منابع و تدارک انواع خدمات بر اساس مآخذ است. در واقع کتابخانه میانجی دنیای اطلاعات و جامعه است. به دلیل پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی و منسوخ شدن روش‌های قدیمی و حجم کاری بالا، میتوانیم سیستم کتابخانه را از یک سیستم دستی و وقت گیر به یک سیستم آنلاین  با سرعت بالا تبدیل کنیم. این کار موجب افزایش سرعت و راحتی کار در ارائه خدمات به افراد میگردد. موضوع‌های مهم دراین جا سرعت و سادگی و کارآیی بالاست.

با ما همراه باشید ….

 

۱- صفحه اصلی فروشگاه کتاب

 

نویسنده

 

در طراحی صفحه ابتدایی فروشگاه کتاب که مهمترین بخش سایت نیز هست سعی کردیم ساده ترین و کاربردی ترین امکانات رو در نظر بگیریم تا کاربر بی هیچ دردرسری و بدون نیاز به عبور از تبلیغات و … به مطالب سایت دسترسی پیدا کنه. در واقع سعی شد مطالب از نیمه بالای صفحه شروع بشوند که در اکثر وبسایت های ایرانی این قضه نفی شده است.

۲٫ نیمه بالایی سایت

 

در نیمه بالایی فروشگاه کتاب شما امکاناتی چون ” ورود اعضا ، سبذ خرید ، جستوجو و لوگو ” رو می بینید که سعی شده در عین سادگیش جذابیت خاص خودش رو برای مخاطب داشته باشه.

 

نویسنده

۳٫ مطالب وبسایت

 

در نیمه بعدی سایت آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به این فروشگاه کتاب  رو مشاهده خواهید کرد. برای دیدن جزئیات اخبار بایستی روی باکس مربوطه کلیک کنید تا به ادامه مطلب اخبار مربوطه ارجاع داده شوید.

فروش کتاب

 

۴٫ ادامه مطلب

در صفحه مربوط به هر کتاب می تونید ” دکمه سبد خرید ، امتیاز دهی ، صفت ها ، سایرکتاب های نویسنده ، اطلاعات فروشنده ، توضیحات و فیلد های مربوط به کتاب ” رو مشاهده کنید.

 

فروش کتاب

 

۵٫صفحه ۴۰۴

 

اگر درحال مشاهده و گردش در سایت فروشگاه کتاب  هستید احتمالا شما با یک کتاب شماره ۴۰۴ برخورد کنید، در این لحظه تعجب نکنید چون شما آدرس را اشتباهی آمده اید. این خطا بخاطر آن می باشد که یا لینک مورد وارد شده اشتباه است و یا حذف شده است.

 

ارور

 

۶٫ ناحیه کاربری

 

یکی از مهمترین بخش های فروشگاه کتاب  همین بخش ” کاربری ” سایت می باشد که فعلا امکانات پایه نظیر ” داشبورد، آخرین نظرات کاربران، نظرات شما، ویرایش مشخصات، تنظیم آواتار، تغییر ایمیل و رمز عبور ،در آمد ها،گزارش کمالی ، افزودن کتاب ، مشاهده سفارشات ، ارتباط با مشتری ، تایین کد تخفیف برای محصولات ، شماره حساب ها ، برداشت وجه” در نظر گرفته شده است .

 

ناحیه کاربری

۹٫ نمای کلی

 

نمای کلی وبسایت فروشگاه کتاب  هم به شکل زیر می باشد.

 

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر می دهید!

اطلاع از
avatar
wpDiscuz